Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Tak tady je seznam mnou sepsaných knih, je jich celkem i s barevnou knihou "Indiánští přátelé Buffalo Billa" - 16. Dál jsem sepsal různé brožury o Annie Oakley, Buffalo Billovi, Sitting Bullovi, Ponny Expressu, Historie Texas Rangers a další.Také brožury o historii US Army v roce 1945 v Západních čechách, (Příběh o gen. Pattonovi), o tom jak zde žili němečtí i naši obyvatelé a jak se jmenovaly místní obce s názvem " Historie Záapadočeského kraje od r. 1918 do r. 1948", brožuru o Obecní policii u nás a v okolních Evropských státech i s jejich odznaky,  nášivkami i čepicemi, také  Turistického průvodce naším krajem s ukázkami pamětihodností. Nepočítám 10 let časopisu Stopař, články do různých novin, jak trampských tak civilních po celé republice, hlavně však do Sokolovského deníku a Týdeníku. Doufám, že za mnou zůstane kus dobré práce. 

Frank.

lit_01.jpg


lit_02.jpg


lit_03.jpg


lit_04.jpg


lit_05.jpg


lit_06.jpg

Knížky si můžete objednat na adrese Rudolf Staněk, Nádražní 636, Hrušovany nad Jevišovkou, 671 67.  Ceny jsou mírné a zahrnují pouze náklady na tisk, veškerá práce je zdarma. Já vím, že nezbohatnu, ale proto to přece nedělám.

K posílaným knížkám se přičítá poštovné!

 Pak jsou hotovy i brožury, které se budou dávat k zakoupení vstupenky do Muzea Buffalo Billa a Muzea Pony Expressu na ranči Rolftown. Jedná se o brožury - Buffalo Bill v obrazech, Miss Annie Oakley a Sitting Bull - Tatanka Yotanka. Také je tu brožura - Pony Express. Ty se dají také zakoupit za pár korun.

Je zde možnost sehnat i doplòující knížku v barvě  - Indiánští přátelé Buffalo Billa.